Tribal náušnice ESSW20

kruhy

• , zakúpené v Steel-edge

• Hlavne sa mi nezapália uši ako po bižu
  • , zakúpené v Vivantis.sk

som veľmi spokojná náušnice sú krásne a veľmi dobre sa nosia,sú ľahké a aj sa mi páči zapínanie ktoré je veľmi praktické.....som maximálne spokojná

• , zakúpené v Vivantis.sk

Takéto náušnice som už v minulosti mala, len som ich neodborne čistila a poškodila som ich. Nakoľko sa mi veľmi dobre nosili chcela som si už dlhší čas také isté kúpiť, len som ich nikde nemohla dostať, ani v kamenných obchodoch ani na internete. Na VIVANTIS som ich našla a dokonca v niekoľkých veľkostiach. Zatiaľ som spokojná a odporúčala by som tento produkt aj iným zákazníčkam.V budúcnosti si určite ešte niečo objednám.

Určenie
Tvar náušnic
okrúhlé
Typ zapínania
kruhy

Tribal Náušnice ESSW20 55 mm.

Jednoduché a nestarnúci kruhy patrí do šperkovnice každej ženy! Možnosť výberu z rôznych veľkostí. Použitá chirurgická oceľ zaručuje dlhšiu životnosť.

• , zakúpené v Steel-edge

• Hlavne sa mi nezapália uši ako po bižu